Köpeğinizi Dog's Best ile Tanıştırmak

Welpen gewöhnen sich schneller an die Hundetoilette

Dog's Best ve çöp tepsisine aşinalık

Kum tepsisine alışma, en iyi köpek yavrusu döneminde eğitilebilir. Yavru köpeğiniz veya genç köpeğiniz nasıl dışarıda 'işlerini yapmaya' alışıyorsa, çöp tepsisine de alışabilirler.


Hundetoilette antrainieren

Kabul komutları

Baştan "tuvalet" için net bir komut verin. Kum tepsisini kullandığında köpeğinize bol bol övgü verin. "İşini" tamamlamadan veya kum tepsisinden uzakta "işini yaptığını" görürseniz, köpeğin veya yavru köpeğin tepsiden ayrılmasını engellemeye çalışın.


Hundestreu für Welpen

Eğitim aşaması için en iyi yer

Normal aktiviteleriniz sırasında göz kulak olabileceğiniz ve hızlı bir şekilde gidebileceğiniz, eğitim aşamasında tuvalet için kısıtlı bir yer seçin. Yavru köpekler için bir oyun parkı ve yetişkin köpekler için bebek kapısı olan bir oda gibi kısıtlı bir alan.


Hundestreu Inkontinenz

hemen işe yaramazsa

Köpeğiniz yaklaşık bir hafta içinde kum tepsisine alışmadıysa, düzenli aralıklarla (yavru köpekler her 30 dakikada bir, yetişkin köpekler her 3 saatte bir) kum tepsisine koyun ve 'işini' tamamlamasını bekleyin. Daha sonra bol bol övgü verin. İlk iki hafta onu eğitmek için her fırsatı kullanın ve kum tepsisini düzenli olarak temizleyin.


Köpeğinizi Dog's Best ile tanıştırmakta sorun yaşıyorsanız, deneyimli bir köpek yetiştiricisi veya eğitmeni size yardımcı olabilir.

Data protection notice 

This website uses external tools and components, such as Google Analytics and marketing cookies, which help us to evaluate data about your usage behavior on our website. You will find more detailed information in our privacy policy.